Przejdź do strony: Usługi dodatkowe start
Przejdź do strony: Mieszkanie pod klucz
Przejdź do strony: Katalog pod klucz

I ETAP - PROJEKT

 

Przygotwujemy dla Państwa uproczony projekt architektoniczny zawierający rekomendacje dotyczące materiałów wykończeniowych. Po ewentulanych poprawkach i zaakceptowaniu projektu przedstawiamy Państwu kosztorys dla danej nieruchomości.

II ETAP - UMOWA

 

Podpisanie umowy jest jednocześnie ostatecznym zatwierdzeniem projektu i kosztorysu. Ewentualne zmiany są dodawane do umowy w postaci aneksu. Zapewniamy 24 – miesięczną gwarancję na przeprowadzone prace wykończeniowe, oraz odpowiednie gwarancje producentów na wykorzystane materiały.

III ETAP - REALIZACJA

 

Realizację przeprowadzamy we współpracy z naszymi sprawdzonymi podwykonawcami. Nad postępem prac czuwa dedykowany Państwa projektowi koordynator, gotowy w każdym momencie udzielić informacji na temat realizowanych prac, bądź spotkać się na miejscu i przedstawić postęp prac w Państwa obecności.

IV ETAP - GOTOWE MIESZKANIE

 

Odbiór mieszkania przeprowadzamy zgodnie z ustalonym terminem. Wszelkie poprawki, bądź uwagi spisujemy w protokole i przeprowadzamy zgodnie z założonym harmonogramem. Współpracę kończymy dopiero po zaakceptowaniu przez Państwa gotowej nieruchomości i sfinalizowaniu odbioru.

Bardziej szczegółowych informacji udzielą Państwu przedstawiciele biura sprzedaży.

 
Przejdź do strony: Warianty wykończenia wnętrz
Przejdź do strony: Zarządzanie najmem
Przejdź do strony: Przygotowanie mieszkania do wynajmu
Przejdź do strony: Najem krótkoterminowy

Recent Photos